Egyesületünk

Dunaharaszti ÖTE

Üdvözlünk a Dunaharaszti Önkéntes Tűzoltóság honlapján. Tűzoltóságunk 2022 májusában alakult Önkéntesek összefogásával.

Csapatunkat hivatásos és tűzoltó alaptanfolyamot végzett tagok alkotják, akik elkötelezettek a segítségnyújtás mellett Dunaharaszti városban és a környező településeken, illetve ahol szükség van ránk. Mindezt szabadidőben, juttatások nélkül.
Rengeteg utazás, kapcsolatépítés, ötletelés és nagyon sok fizikai és elméleti oktatás eredményeként 2023 Januárban hivatalos együttműködési megállapodás köttetett a Szigetszentmiklósi Hivatásos Tűzoltó Parancsnokság és Egyesületünk között, hogy ezzel hivatalosan is segíthessük a hivatásos tűzoltók munkáját.

Csapatunk elkötelezett a segítségnyújtás mellett, tagjaink folyamatos képzésben részesülnek, hogy maximálisan felkészültek legyenek a beavatkozások során.

Szabadidőnk a közös biztonságunkért.